BYZ Garage

Kayseri’ye uygar yaşam alanları sunan projelerin mimarı BAŞYAZICI HOLDİNG iştiraki olan İmtaş İnşaat ,1977 yılında kurulmuştur. Uzman bir ekibin seçtiği değerli arazilerde nitelikte konut,ofis,iş merkezi,otel,ticari depolar ve fabrika binalarını hayata geçiren İmtaş, geliştirdiği çağdaş projelere yatırım yaparak işletmesini de üstlenmektedir.

Kayseri, yaklaşık 1,5 milyonluk nüfusu ile bölgenin en büyük kentlerinden biridir. Ekonomik yapısı, tarihi zenginlikleri, üniversiteleri, modern şehir merkezi, planlı ulaşım ağı ve düzenli kentleşmesi ile bölge içinde özel bir önem taşımaktadır. Kayseri Türkiye’nin önde gelen sanayi şehirlerinden birisi ve pek çok ünlü markanın da doğduğu kenttir.

Kayseri’nin eşsiz tarihinin izlerini taşıyan modern bir mimariye sahip BYZ GARAGE AVM; mimarisiyle , fonksiyonel yerleşim planı ve ideal alışveriş ortamı ile Kayseri’de yeni bir dönem başlıyor.

BYZ GARAGE, hayatın yoğun temposu içinde iş, alışveriş ve eğlenceyi eksiksiz bir komplekste buluşturuyor.

Kayseri’de ilk defa alışveriş merkezi ile iş dünyasının ihtiyaçlarını birlikte çözümleyen bir model geliştiren BYZ GARAGE, günümüzün tempolu yaşantısına cevap veren sosyal aktivite olanaklarına da sahip. Hem Kayserililere, hem de şehri ziyarete gelenlere, 5 yıldızlı otelin konforu ile alışveriş merkezinin dinamizmini birlikte sunan BYZ GARAGE, şık ve detaycı tasarımı ile Kayseri’de fark yaratıyor.

BYZ GARAGE ‘da her şey bir arada…
-Bol ürün çeşidiyle alışverişi keyfe dönüştüren süpermarket
-Bütün teknolojik ürünlerin kolayca bulunabileceği elektronik market
-En yeni sistemle donatılmış sinema kompleksi
-Yerli ve yabancı markaların mağazaları
-Günün yorgunluğunu alacak ve hoş vakit geçirilecek cafe’ler
-Günlük hizmet ihtiyaçlarını karşılayabilecek kuru temizleme, ATM, ödeme noktaları gibi farklı hizmet noktaları
-Geniş ve kullanışlı otoparklar

BYZ GARAGE,15.058 m² kiralanabilir alanı ile ziyaretçilerine beklentilerinin üzerinde bir yaşam merkezi sunmayı hedeflemektedir.

Yer Kategorisi: AVM.

Benzer

İncelemede Bulunun

Yıldız Vermeyi Unutmayın :

Resim Yükle

İncelemenize Resim Ekleyin

Report this?

Arkadaşa Gönder

Kelime Doğrulama
captcha image

Send Enquiry

Kelime Doğrulama
captcha image

Talep

Talep Süreci Nedir?

Kelime Doğrulama
captcha image

Hava Durumu

KAYSERI


KAYSERI