Tanıyor Olabileceğin Kişiler

Bugüne kadar hiç kimsenin başına gelmemiş ama bir gün herkesin başına gelebilecek olayları anlatan “Tanıyor Olabileceğin Kişiler”, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahne alıyor.

“Tanıyor Olabileceğin Kişiler”, 2010 yılında Cenk Tunalı’nın sahnede tek başına kalmak istememesiyle, R.Onur Atilla ve Doğan Akdoğan’ı yanına alarak sahnelediği iki perdelik bir gösteri olarak başladı.

Tiyatro Kılçık üslubu; “Bugüne kadar kimsenin başına gelmemiş fakat herkesin başına gelebilecek hikayeler” şeklinde özetlenebilir. Fakat, “Tanıyor Olabileceğin Kişiler” bu üslubunun dışında, sahnedekilerin başına gelmiş hikayeler ve tespitler olarak karşımıza çıkıyor.

Gösterinin adından da anlaşılacağı gibi canlandırılan karakterler, hepimizin hayatında bir şekilde var olan kişiler olabildiği gibi izleyenin kendisi de olabilmektedir.

Seyirciyle iletişimi ve sahneleniş şekli açısından benzerine rastlamanın pek mümkün olmadığı bu gösteri, internetten sonraki en büyük icat olarak da adlandırılmaktadır.

“Tanıyor Olabileceğin Kişiler” oyununun önemli bir bölümü tek kişilik Stand Up gösteriden oluşuyor. Bunun yanısıra, interaktif bölümler ve içinde doğaçlamaların olduğu iki ya da üç kişilik kısa oyunlar bulunmakta…

Seyirci, gösteri boyunca sahnedeki oyuncularla birlikte yeni bir deneyim yaşıyor. Bu yüzden de Tiyatro Kılçık’ın eseri olan bu gösterinin samimiyeti, seyircide eğlenceli ama kalıcı bir iz bırakıyor.

Bilet Satış:

KayseriPark Levi’s

KBB Kültür Merkezi Gişesi

Kıvılcım Mimarsinan Parkı

E & K Kategorileri: Etkinlikler.

İncelemede Bulunun

Yıldız Vermeyi Unutmayın :

Resim Yükle

İncelemenize Resim Ekleyin

Report this?

Arkadaşa Gönder

Kelime Doğrulama
captcha image

Send Enquiry

Kelime Doğrulama
captcha image

Talep

Talep Süreci Nedir?

Kelime Doğrulama
captcha image

Hava Durumu

KAYSERI


KAYSERI