Meet4App

Microsoft ve Açık Akademi ana sponsorluğunda gerçekleştirilen “Meet4App” aynı zamanda Kayseri’ de gerçekleştirilecek ilk hackathon olma özelliği taşıyor.

Etkinliğe katılan katılımcılar 24 saat boyunca herhangi bir Microsoft Teknolojisi kullanarak Windows Phone / Windows 8 / Android / iOs platformlarından biri için uygulama geliştirilecek ve geliştirilen uygulamalar ilgili marketlere yüklenecekler. 1 ile 3 kişi arasında katılımcıdan oluşabilecek grupların verilen süre sonunda markete yüklediği uygulamalar jüri tarafından değerlendirildikten sonra ödüle hak kazanan gruplar İstanbul’ da Microsoft Türkiye ofisinde yapılacak olan büyük Meet4App’ edavet edilecek.

Hackathona konuk olarak Windows Phone ve MVC MVPsi Engin Polat katılarak bizlere bilgilerini aktaracak.

Ana Sponsor: Microsoft
Düzenleyenler:
-Microsoft Açık Akademi
-Erciyes Üniversitesi ACM Öğrenci Topluluğu
-Melikşah Üniversitesi
-Erciyes Teknopark

https://www.facebook.com/eruacm

Kayıt olmak isteyenler http://www.enuzungece.net/ sitesinden olabilirler.
Hackathona katılanlardan yazılımların bulunduğu kendi bilgisayarlarını getirmeleri isteniyor. Microsoft yazılımlarının ücretsiz sunulduğu etkinlikle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.enuzungece.net/ ‘i tıklayabilirler.

Kayseri’nin ilk hackathon (kodlama yarışması) açılışında sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Açılışta takımların sunumlarını dinleyebileceğiniz gibi Microsoft MVP Engin Polat tarafından verilecek ücretsiz Windows Phone 8 için uygulama geliştirme eğitimine katılabilirsiniz. Etkinliğimizin programı aşağıda bulunmaktadır. Sizleri, Tekno-3 binasında bulunan yeni sera ofisimizdeki, program açılışına ve takımlardaki geliştiricilerle tanışabileceğiniz çay aramıza bekliyoruz. 21.12.2013 Saat: 10:00 10.00 Meet4App Açılış Konuşması 10.10 Teknopark SERA Tanıtımı 10.20 Grupların Proje Sunumları 10.30 Engin Polat WorkShop (Windows Phone 8 ) 12.30 Hackathon Start 16.30 Çay Arası 17.00 Hackathon Devam

E & K Kategorileri: Etkinlikler.E & K Etiketleri: Erciyes Teknopark, Hackathon, and meet4App.

İncelemede Bulunun

Yıldız Vermeyi Unutmayın :

Resim Yükle

İncelemenize Resim Ekleyin

Report this?

Arkadaşa Gönder

Kelime Doğrulama
captcha image

Send Enquiry

Kelime Doğrulama
captcha image

Talep

Talep Süreci Nedir?

Kelime Doğrulama
captcha image

Hava Durumu

KAYSERI


KAYSERI