Kayyapı 2014

Anadolu’nun En Büyük Yapı Teknolojileri Fuarı Geliyor!

Anadolu’nun ticari başkenti Kayseri’nin, Yapı Teknolojileri Fuarı 12.yılında da dopdolu ve kapsamlı bir içerik ile ziyaretçi ve katılımcıları ile buluşmaya hazırlanıyor.

11 yıldır Kayseri’nin tek yapı fuarı olarak adından başarı ve övgü ile söz ettiren Yapı Teknolojileri Fuarı 12.yılında da Kayseri’nin gurur kaynağı olacak. 10-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde 12:00-21:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak fuarda Yapı Teknolojilerine dair tüm ürün grupları potansiyel alıcı ve ziyaretçiler ile buluşacak.

Boya-izolasyon, kapı-pencere-zemin kaplama sistemleri, prefabrik-çatı cephe sistemleri, mutfak-banyo-seramik ürünleri, ısıtma-soğutma-tesisat sistemleri, iş ve inşaat makineleri fuarın gözde ürün grupları arasında yer alacak.

Türkiye’nin dört bir yanından katılımcı ve 15.000 üzerinde ziyaretçi ağırlayacak olan fuar tüm yapı profesyonellerini Anadolu’da buluşturarak sektörün bölgedeki potansiyelini arttıracak ve yeni iş bağlantıları kurulmasını sağlayacak.

E & K Kategorileri: Etkinlikler.

İncelemede Bulunun

Yıldız Vermeyi Unutmayın :

Resim Yükle

İncelemenize Resim Ekleyin

Report this?

Arkadaşa Gönder

Kelime Doğrulama
captcha image

Send Enquiry

Kelime Doğrulama
captcha image

Talep

Talep Süreci Nedir?

Kelime Doğrulama
captcha image

Hava Durumu

KAYSERI


KAYSERI