Gizli Özne

Tek tutkusu resim olan, ama yaptığı resimleri kendinden başka kimseye beğendiremeyen Eray ile bir şirkette muhasebecilik yapan, hayatını mesai saatlerine göre yaşayan, Yasin’in hikayesidir Gizli Özne

İki farklı karakterde, iki zıt insan, aynı hayatı bir apartmanın zemin katında paylaşırlar ve bir gün hayatlarına bir kadın girer. Bir ilişkinin ayrılık melankolisini yaşayan Ceren, bir cafede Yasin ile tanışır ve Eray’ı tanır. Ceren’in içindeki gel gitler Eray ve Yasin’in zıtlığından daha derin ve süprizlerle doludur. Üstelik bu hikayede sadece gel gitler değil, gelince gitmek bilmeyen ev sahipleri, onların Almanya’da her ay gelme ihtimalleri olan oğulları, kiracının çilesi, ev sahibinin derdi, kısacası kafamızı pencereden dışarıya çıkardığımızda görebileceğimiz bir hayatın realitesi bulunmaktadır.

Tiyatro Esen‘in yeni oyunu Gizli Özne‘de; yol manzaralı, demir parmaklıklı bir konutun içinde, zamanı nakite çevirmeye çalışan muhasebeci Yasin ile kendine bolca vakit ayıran ressam Eray’ın çatışmalarını izlerken kendi yaşam seçimlerimizi neşeli bir üslupla sorgulayacağız.

Göksel Kortay‘ın yönettiği Baş Belası adlı komedi oyunu ile iki sezondur seyircinin beğenisi kazanıp bir çok ödül alanTiyatro Esen; yeni sezona yepyeni bir oyunla, Gizli Özne ile başlıyor.

‘Baş Belası’ oyunun yazarı Eray Yasin Işık‘ın yazdığı Gizli Özne adlı oyun, İpek Kadılar danışmanlığında ve Arda Esen yönetiminde tiyatroda hayat buluyor.

Yönetmen: Arda Esen
Yazar: Eray Yasin Işık
Oyuncular: Arda Esen, Bora Sivri, Hakan Eratik, Sedat Bilenler, Yeşim Salkım

BİLET SATIŞ : KAYSERİ PARK LEVİS ,BİLLUR KURUKAHVECİSİ (KIZILIRMAK CAD.)

Ücret : 30.00 TL

E & K Kategorileri: Etkinlikler.E & K Etiketleri: GİZLİ ÖZNE.

1 inceleme

  1. RECEP YILDIRIM, May 07, 2014 - Gizli Özne
    4/5

    oyunun kaçmaması gerekli diye düşünüyorum.

       -   Cevap Yaz

İncelemede Bulunun

Yıldız Vermeyi Unutmayın :

Resim Yükle

İncelemenize Resim Ekleyin

Report this?

Arkadaşa Gönder

Kelime Doğrulama
captcha image

Send Enquiry

Kelime Doğrulama
captcha image

Talep

Talep Süreci Nedir?

Kelime Doğrulama
captcha image

Hava Durumu

KAYSERI


KAYSERI