9. Kayseri Tarım Fuarı

20-23 Mart  2014 Tarihleri arasında Kayseri  Dünya Ticaret merkezinde düzenlenecek, olan Kayseri Tarım Fuarı  8.yılında 900 Firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla hazırlanan fuar yurt dışından ve 70 ilden gelen yaklaşık 250,000 ziyaretçiyi Kayseri’de buluşturmayı başarmıştır. Fuar sektörünün önde gelen fuarlarından biri olmuştur. Bu yılki Kayseri tarım fuarı Türk dünyası ve Akraba toplulukları fuarıyla birlikte organize edilecektir.

Fuarımızın amacı tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin tarım ve hayvancılık sektörünün sektördeki makine ve teçhizatları yakından takip etmelerini sağlamaktır.

Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makine ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği ve alım, satım, bilgi alışveriş imkânının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler, biçer döverler, toprak işleme, ekim dikim Makinaları, modern sulama alet, makine ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, örtü alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet, ekipmanları görme değerlendirme, alım ve satım imkânları oluşacaktır

Sizde ürünlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtmak ve pazar payınızı artırmak istiyorsanız. KAYSERİ TARIM FUARI 2014 fuarında yerinizi alınız.

E & K Kategorileri: Etkinlikler.

İncelemede Bulunun

Yıldız Vermeyi Unutmayın :

Resim Yükle

İncelemenize Resim Ekleyin

Report this?

Arkadaşa Gönder

Kelime Doğrulama
captcha image

Send Enquiry

Kelime Doğrulama
captcha image

Talep

Talep Süreci Nedir?

Kelime Doğrulama
captcha image

Hava Durumu

KAYSERI


KAYSERI